Het was een spannende ochtend ! Gaat hij wel wakker worden ? Om negen uur kon ik Seppe ( mijn cocker ) brengen bij mijn “ nieuwe “ dierenarts . De oude was niet dood, maar de laatste twee keer voelde het zo onrustig voor hem en mij: steeds een andere dierenarts, als ik niet opgelet had, de verkeerde medicatie ( voor een andere hond ) meegekregen , de drukte in de wachtkamer en …ja, dat was het wel. Dat was genoeg reden.
De overstap gemaakt naar een andere arts en dat voelde meteen goed , prettig en wel rustig . Een praktijk met 1 vaste dierenarts .
vandaag 22 juli 2020 moest het gaan gebeuren: het verwijderen van een flinke tumor op zijn kop ( toch geen wrat ) en een kleinere op zijn borst .

Hij heeft het overleefd en is weer thuis .
Gezien zijn leeftijd ( bijna 14 ) en een hartruisje , was narcose best een risico . Had ik een andere keuze ? In laten slapen , maar dat heb ik niet gedaan, aangezien hij nog zo levendig is.
Nu een dag of 9 opknappen en dan kan die rot kap eraf en de hechtingen eruit.
Laten inslapen, is wel het laatste hoor.
Hopelijk wordt Seppe weer snel de oude!
LikeLike
Ja inderdaad ! Toen ik hem vanmorgen nog zag rennen, dacht ik dat ook.
LikeLike
Ach ook voor een oud beestje doe je nog alles. Niks doen kan ook niet.
LikeLike